Oferta

Rozwijamy się dla CIEBIE! Wprowadzamy nowe produkty
 

Mając na uwadze dostosowywanie firmy do zmieniających się warunków rynkowych widzimy potrzebę ciągłego jej rozwoju.
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta rozszerzając ofertę w zakresie ogrodzeń i wprowadzamy do sprzedaży nowe produkty.

 

Zdobyliśmy umiejętności wytwarzania oraz montażu zadaszeń z poliwęglanu komorowego i jednowarstwowego. Konstrukcja nośna wykonana jest z malowanych proszkowo i ocynkowanych profili stalowych, a płaszczyzna dachu z odpowiednio ukształtowanego i uszczelnionego poliwęglanu.
Zadaszenia mogą być montowane na tarasach, balkonach, ale także jako Carport czy zwykła wiata.  Konstrukcja dachu umożliwia wykonanie go jako jednospadowy, dwuspadowy lub montaż po „łuku”.

 

W segmencie ogrodzeń poszerzono ofertę, poprzez wprowadzenie możliwości zamówienia ogrodzenia murowanego z bloczków zalewanych betonem.
Technologia ta pozwala na efektowne połączenie stalowej bramy i przęseł z bloczkami imitującymi barwiony kamień. Zastosowanie zbrojenia z prętów i zalanie bloczków betonem wystarczająco wzmacnia całą konstrukcję.
Produkty tego typu zwiększają atrakcyjność ogrodzenia i w ostatnim czasie znajdują coraz większe uznanie u klientów.

 

W roku 2021 zaczęliśmy sprzedaż ręcznie wykonanych, zawierających liczne elementy kute regałów na wino. Występują one w dwóch odmianach: owalny i czworokątny. Regały są bogato zdobione motywami imitującymi winorośl. Są pojemne, precyzyjnie wykonane i potrafią pomieścić kilkadziesiąt butelek wina.


Jest to produkt dedykowany dla restauracji, winiarni ale także dla wybrednego klienta indywidualnego.
Jesteśmy w stanie wykonać także regał na indywidualne jednostkowe zamówienie zgodnie z projektem współtworzonym z klientem.

 


 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

PPUH FERKON Roman Chrobok
realizuje projekt dofinansowany przez Unię Europejską
pn. „Łagodzenie negatywnych skutków brexitu w PPUH FERKON Roman Chrobok”

Nr projektu: PBAR.02.01.00-00-0441/23

Głównym celem projektu jest dostosowanie przedsiębiorstwa działającego na terytorium Polski i dotkniętego negatywnymi skutkami brexit, do nowej pobrexitowej rzeczywistości.
Efektem projektu jest łagodzenie negatywnych skutków brexitu.  


Całkowita wartość projektu: 84 817,64 EUR
Kwota dofinansowania: 84 817,64 EUR

 

Ferkon