O nas

Wykuj swój styl i wybierz najlepsze ogrodzenie z firmą FERKON.

Załogę firmy Ferkon, która na rynku istnieje już prawie 20 lat charakteryzują nie tylko rzemieślnicy, którzy starannie i profesjonalnie wykonują bramy i ogrodzenia kute ze stali, ale przede wszystkim artyści. Ich codzienne zajęcia to nie tylko praca, ale również pasja, więc jeśli szukasz produktu, który odzwierciedla twój styl i wyróżnia się od innych oryginalnością – Ferkon jest właśnie dla Ciebie!

Firma Ferkon oferuje szeroki zakres usług i profesjonalne porady. Wyroby posiadają walory estetyczne, funkcjonalne, a ich jakoś jest na najwyższym poziomie.

Ferkon jest autoryzowanym partnerem producenta automatyki do bram i rolet firmy Nice, która jest liderem w tej branży na rynku. Montujemy także domofony i wideodomofony.

Atutem firmy są nie tylko bramy przesuwne i skrzydłowe, ale również ozdobne balustrady balkonowe i schodowe, które coraz częściej stosuje się również we wnętrzach. Ponadto w ofercie znajdują się różne elementy ozdobne jak np. świeczniki, kwietniki czy wyjątkowe regały na wino.

Rozwijamy się dla Ciebie!
 

Z nami skomponujesz wnętrze swojego domu i obejścia. Skorzystaj z unikalnych i sprawdzonych rozwiązań.

Wytwarzamy i monujemy:

Ferkon